Trapasy ze školy

23. července 2007 v 13:34 | kitwhite.blog.cz
Já jjsem prostě normální holka která chodí do normální
školičky!!Ale každé ráno jdu po chodbě a vidím svého idolka!!! jmenuje
se::Jiří Leitgeb
Je to nádherný kluk! Ale jednou ráno jsem si nevšimla kolik je hodin a
chvátala do školy!! Ale já si zapoomněla převléct kalhoty!! ale zase jsem
viděla svého idolka.Šel kolem mě a začal se mi smát ale já nechápala
proč.Ale on se nabídl že mě hodí domů abych se mhla převléct!!! a od té
doby co mě viděl nahou spolu chodíme!!! :D
Jméno + věk:: Májinka 15
Tenhle trapas se mi stal ve Škole v Přírodě. Bylo to večer
když jsme se měli jít sprchovat. Začalo to tím že do sprchy byla hrozná
fronta. Všichni jsme byly úplně slečení a měli jsme na sobě zavázaný
ručníky. Kolem mě proběhla kámoška a vtom se mi rozvázal uzel na ručníku.
Chvíli jsem koukala co se stalo a pak se začali všichni hrozně smát.
Rychle jsem vzala ručník a utíkala do pokoje. Až do konce školy v přírodě
se mi všichni smály. Tak tohle byl zatím nejhorší trapas mého života.
Jméno + věk:: Terka - 11let
Tak tohle se nestalo mě - znám to z vyprávění: Jednou měla jedna třída hodinu výtvarné výchovy, a jeden kluk si potřeboval odskočit. Pravděpodobně si ulevil, ale na záchody přiletěl otevřeným oknem pták. Jal se ho tedy pokoušet vyhnat oknem zpět ven, a ztratil pojem o čase. Po chvíli se šla učitelka podívat, kde je, a uviděla ho, jak se marně snaží. Po skočení hodiny se v jeho žákovské objevila poznámka: Honí ptáka na záchodě, a nemá gumu.
Jméno + věk:: DevastFrank 13
Když jsme měli dějepis, tak mě a mého idola poslala učitelka pro atlasy.Na chodbě mě můj idol chytl za ruku.Když jsme vešli do kabinetu,začali jsme se líbat.V tom se otevřeli dveře a vešel můj starší bratr Jirka.Samozdřejmě se to do hodiny dozvěděla celá škola.
Jméno + věk:: Bára 13
V druháku jsme byli se školou v Chorvatsku. Strašně se mi líbil jeden kluk ze třídy, věděla jsem, že ho musím dostat. To by pro mě nebyl problém (jsem jedna z nejhezčích holek ze třídy) nebýt jedné krávy, kerá se rozhodla toho kluka dostat taky. Celý pobyt jsme se předháněly, ale obě bez úspěchu. Fakt jsem tu mrchu už nesnášela. Byl poslední den a kluci šli na pláž. My obě pochopitelně s nima. My se opalovaly a kluci si šli ještě užít skůtr. Pak to přišlo - naše slečna si sundala horní díl plavek! A já se svýma jednodílnýma plavkama jsem jí konkurovat nemohla. Nevěděla jsem, co mám dělat - přece nestratím svýho idola kvůli plavkám. Byla jsem zoufalá. Nemohla jsem to ale takhle vzdát, tak jsem se nakonec odhodlala a plavky jsem si taky svlíkla. Celý. Snažila jsem se tvářit, jako že nic, ale strašně jsem se styděla. Červená jako rajče jsem ležela na břiše a kolena tiskla k sobě. Ještěže kolem skoro nikdo nebyl. Když to uviděla ta mrcha, tak se oblíkla a s nějakou blbou poznámkou odkráčela. Myslela jsem, že mám vyhráno, tak jsem si chtěla oblíct plavky, ty ale nikde nebyly! Ta kráva mi je odnesla!!! V tu chvíli se vrátili kluci s mým idolem a když mě viděli, jak náhá zoufale hledám plavky, mohli se potrhat smíchy. Začali křičet, ať se sem jdou všichni podívat, takže se kolem mě sešla skoro celá třída. Myslela jsem, že umřu studem, nakonec jsem se rozbrečela a dala se na útěk do hotelu. Musla jsem nahá projít kolem spousty lidí. Nakonec jsem dostala na pokoj. Tam jsem ještě dlouho brečela a do večera jsem nevylezla ven. Byl to ten nejhorší den v mým životě.
Jméno + věk:: eliška
Jednou jsem byl se svým kámošem u katedry když v tom jsem si všimnul že má naše třídní na židli svetr!Začal jsem křičet kokešová to je strašná kráva no ta je blbá.Když v tom jsem uslyšel tak mi ho podej!Zasekl jsem se a pomalu otočil a ona za mnou.To byl mazec.Celej jsem zrudnul a moch jsem se utlouct smíchy.raději jsem utekl.
Jméno + věk:: Jirka 17
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama