Vtipy o policajtech

23. července 2007 v 12:58 | kitwhite.blog.cz |  Vtipy
Policista eskortuje vězně do vězení, když tu mu vítr odfoukne čepici. Vězeň se nabízí: "Já vám pro ni doběhnu!" - "Myslíš, že jsem pitomý, abych tě nechal běžet pryč? Půjdu si pro ni sám a ty tu na mně počkáš!"
Sedí chlapeček u žumpy a brečí, přijde k němu policajt a ptá se ho co se mu stalo. Chlapeček říka "Mě tam spadla matka" a tak do žumpy policajt skočí a hledá po půl hodině vyleze a řiká "Ale v té žumpě žádná matka není" a chlapeček říká "Tak to je mi ten šroubek naprd"
Jak otevřou tři policajti konzervu?Posadí se kolem stolu,jeden vytáhne pistoli a zařve:Policie!!Otevřete!Jste obklíčeni!
Honí lev dva policajty po městě. Všichni doběhnou ke kašně a běhají kolem dokola. Po chvíli jeden policajt zafuní: "Počkej, zastavíme se a chvíli si vydechneme." Ten druhý: "Nemůžeme, vždyť nás dohoní a sežere!" - "Nesežere, máme tři kola náskok."
Přijde policajt do obuvi, že chce černé, leštěné polobotky na tkaničku. Prodavačka se ho ptá: "Jaké máte číslo?" Policajt: "158!"
Na zábavě bijí policajta, ten volá vysílačkou posilu: "Tady orel, tady orel, volám základnu, potřebuji rychle posilu, bijí mě!". "Tady základna, kde tě bijí?" "Po celém těle, ale hlavně do hlavy!".
Baví se dva mladíci:
"A víš, jaký je rozdíl mezi policajtem a debilem?"
Najednou se zpoza rohu vynoří policajt: "No, jaký, jaký!!!?"
"Žádný."
"No proto"
Jdou dva policajti po městě a projede kolem nich bezhlavej motorista. Diví se tomu, ale nevšímaj si toho. Za chvíli 2 a 3. To už ale Pepa povídá:,, Ty Franto neměl by sis tu kosu dát na druhou stranu?"
Žena přiběhne na policii.
"Ukradli mi tašku, plody celodenní dřiny jsou pryč!"
Policista: "A copak jste tam měla, paní?"
"Čtyřiadvacet peněženek a šest snubních prstýnků!"
Haló, policie? Jel jsem autem a srazil jsem dvě slepice.
No, tak je položte na krajnici. Ať je další auta nerozmažou po vozovce.
No, rozumím. A co mám udělat s jejich motorkou?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Andy* *Andy* | 13. listopadu 2011 v 13:33 | Reagovat

Jééj tak to ne xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama