Červen 2008

Poznej kluka podle barvy

30. června 2008 v 19:13 | kitwhite.blog.cz |  ♥I love you ♥
ČERVENÁ
Tenhle týpek má tedy setsakramensky vysoké ego a oplývá hromadou životní šťávy.Jeho energii by mu mohl každý závidět,protože je to právě on,kdo mnohdy táhne celou partu do akce.Ale bacha,rozhodně mu chybí trpělivost a často při svých rozhodnutích bývá sobecký a neohlíží se na druhé.
ČERNÁ
Osoby oblečené jen v černém bývají někdy tak trošku depkoidní,takže by nebylo od věci,abys svého zasmušilého miláčka čas od času trošku rozveselila.Je totiž dost hloubavý,všechno rozebírá horem i dolem a nenechá každého,aby nahlídnul do jeho dušičky.Takový kluk je často vlkem samotářem!
ŽLUTÁ
Jééé tak tohle je sluníčko.Kam přijde,tam září.Je to taková happy chlapík,miluje různý pařbičky,oslavy,mejdany a další akce. Jen si ale nemysli,že ho budeš nějak předělávat.Je to dost celký paličák a vždycky si dělá co chce a co on sám uzná za vhodný.On si tě sice vyslechne,přikývne,ale stejně nakonec jedná podle svého.
MODRÁ
Tuto barvičku má v oblibě spousta kluků.Ale co to na ně prozradí? Třeba to,že rádi nad vším hloubají.Na první pohled jsou chladní a odtažití,ale ve skutečnosti je to dané tím,že jsou neskuteční kliďasové.Jejich vnitřní pohoda může působit příznivě i na tebe,protože víš,že jim mlžeš věřit.Jen se od nich ale nenech ovládat!!
ZELENÁ
Je to zelená vrbička,které mlžeš svěřit všechny svoje tajemství a bolístky a on ti vždycky rád pomůže .Jeho rady ber vážně,protože jsou upřímné-pn snad ani lhát neumí!Dobře,ale ať nemluvíme jen v samých superlativech.Má i negativní vlastnosti - může být Stýček Skrblík a taky ho čas od času přepadne závist!
ORANŽOVÁ
Špatná nálada?Co to jako má bejt?Jasně tohle je prostě vysmátej hošík.Nezkazí žádnou legraci a úplně nejradši má flákání s partičkou.No, on má vůbec flákání rád což někdy může být na škodu. A také se moc nediv,že mu záleží,co máš na sobě nebo jaký používáš make-up víc, než jaká jsi uvnitř.Může být totiž povrchní!
Obrázky a citáty pro vkládání na webové stránky

Váhy-umělec

30. června 2008 v 19:12 | kitwhite.blog.cz |  Horoskopy na každý týden
24. 9. - 23. 10.
Legenda o Váhách: Váhy reprezentují bohyni Themis a její lásku ke spravedlnosti. V mnoha legendách je popisovaná jako žena se zavázanýma očima, která v ruce drží váhy v dokonalé rovnováze a meč. Připomíná se tak, že otrok i boháč mají stejné právo na spravedlnost.
Životní heslo:Rozvažuji.
Jak je poznáte:Potkali jste krásného člověka s jemnými rysy, pravidelných obličejem, malým špičatým nosem, okouzlujícíma očima a bohatými hnědými vlasy? Zaujal vás jeho melodický hlas a nakažlivý smích? Pak jste se potkali s váhou. A už jste poznali neodolatelné kouzlo jejího úsměvu? Když se váha usměje, odpustíte jí všechno na světě. Vaše smůla je v tom, že to o sobě moc dobře ví a této přednosti někdy bezostyšně využívá, a to jak žena, tak i muž.
Charakter:Žlučovitě sangvinický. Kdo by to do tak líbezných bytostí řekl, že někdy dokáží být pěkně vzteklé a umanuté. A to váhy jsou, obzvláště když bývají přesvědčeny o své ušlechtilé pravdě, ke které došly po dlouhých a nekonečných rozvahách. Nezapomínejte, že váha je kardinální znamení, to znamená, že nikdy bez boje neustupuje ze svých pozic. Na druhou stranu je pověstná zdvořilost, mírumilovnost, takt a diplomacie. Sdělí vám, že jste úplně nemožní, ale řeknou to moc hezky a ještě se na vás usmějí. Všechny váhy bez výjimky milují pořádek, spravedlnost a soulad, a to v jakémkoli oboru jejich působení. Klasická astrologie je zařazuje do znamení mravů počestných, kam každé znamení hned tak nepatří.
Co milují:Umění a erotiku.
Co nesnášejí:Špínu.
Jak pracují:Se smyslem pro obchod. Váhy totiž mají vynikající schopnost okamžitě a kreativně vidět obchod ve všem. Pouze váha dokáže vymyslet nejlepší reklamu, protože jen ona ví, za co jsou lidé ochotní vydat své těžce nabyté peníze. Váhy jsou také klasickými skupinovými hráči, takže se dokážou obklopit chytrými lidmi a využít jejich schopností. Často se stává, že pro Váhu není důležité, co dělá, jako spíš kde to dělá. Rozhodně se nenechá nacpat do špinavé kanceláře s řadou ohavných šanonů, ostrým zářivkovým světlem a odpudivým kobercem. Na to zapomeňte, váha má ráda krásu a umí ji ocenit.
Vzorový hrdina:Paris.
Zvláštní znamení:Krása. Nejkrásnější ženou byla trojská Helena, a ta byla váha.
Dobrá rada pro váhy:Nepřejídejte se. Máte sklony k tloušťce.
Dobrá rada pro vás ostatní: Nechte si od váhy poradit, neprohloubíte.
Kde se budete cítit dobře: Porýní, Savojsko, Rakousko, Argentina, Čína, a Horní Egypt, z měst zvláště Antverpy, Freiburg, Graz, Vídeň, Lisabon, Kodaň a Johannesburg.
Ideální šéf: Žádný puntičkář, ale svobodomyslný zrozenec Ryb.
Ideální přítel: Někdo, s kým si můžete popovídat o čemkoliv a nenudit se - třeba Vodnář.
Ideální partner: Tolerantní , a přece nápaditý typ - Blíženec.
Kdo vás eroticky přitahuje: Muži touží po romantice se zrozenci Raka , ženám se často líbí Blíženci.
Obrázky - Znamení zvĕrokruhu: 7

Testík u kterýho se sto pro nasměješ...

28. června 2008 v 11:18 | kitwhite.blog.cz |  Testy
TEST u kterýho se zaručeně zasměješ :D
Ted´dávej pozor! Vem si tužku a papír a piš si odpovědi na otázky.Odpovídej pravdivě a NEPODVÁDĚJ!!!!Nakonci ti víde něco na zasmátí....A jestli seš kluk tak místo klučičích jmen tam dej holčičí!!!
A tet´k první otázce.
1.Jsi zamilovaná?(odpovědńapiš na papír)(napiš ano nebo ne)
2.Máš ráda zvířata?(napiš ano nebo ne)
3.Jméno chlapce?
4.Část těla?
5.Den tvého narození?
6.Oblíbená barva?
7.Chodíš ráda do kina?(napiš ano nebo ne)
8.Jméno chlapce?(jiné než předtim)
9.Číslo tvého domu?(nebo paneláku)(Když nemáš domov vymysli si číslo)
10.Víš jak vypadá kočka?(napiš jo nebo ne)
11.Jméno chlapce?(zase jiné)
12.Libovolné číslo?
13.Kde spíš?
14.Tančíš ráda?(napiš jo nebo ne)
15.Proč?
16.Máš ráda hudbu?(napiš ano nebo ne)
17.Zvíře které máš ráda?
18.Pravěké zvíře?
19.Lesní zvíře?
20.Domácí zvíře?
21.Chodíš ráda k zubaři?(napiš jo nebo ne)
22.Chodíš ráda do kina?(napiš ano nebo ne)
23.Jméno chlapce?(zase jiný)
24.Tvé št´ástné číslo?
25.Máš ráda zmrzlinu?(odpověs ano,ne)
26.4ást těla(jinou než před tím)
27.Oblíbená barva?
28.Učíš se ráda?(napiš opak)(ano,ne)
29.Číslo do pěti?
30.Na čem nejraději spíš?
31.Zdrobnělina jakého koliv jména?(klidně i holčičího)
32.Máš ráda tanec?
33.Proč?
A ted´ je na řadě výsledek.
Čti otázku a pak odpovíš tím co máš napsané na papíře...Takže předešlím odpovědím.
Těšíš se?
Já jo!
Mám tě dál trápit?
Ne!
Doufám ,že se ti to bude líbit a ,že se zasměješ!
Chvilka strpení................................
................................
................................
.................................
..................................
.................................!Klikni na celý článek :-p

Tvá šťastná barva

24. června 2008 v 20:31 | kitwhite.blog.cz |  Testy
Rok narození: 10.2.1989
10+2+1989=2001
2+0+0+1=3
3=červená


Vodnář-vizionář

24. června 2008 v 20:30 | kitwhite.blog.cz |  Horoskopy na každý týden
Vodnář-vizionář
21. 1. - 19. 2.
Legenda o Vodnáři: Nejznámější legendou o znamení Vodnáře je příběh krásného trojského chlapce Ganyméda, jehož si oblíbil i sám Zeus. Když Jupiter viděl, že na Olympu chybí někdo, kdo by bohům doléval poháry, poslal pro chlapce orla. A tak vzniklo znamení, o němž je známo, že "rozlévá" mezi lidmi znalosti.
Životní heslo:Vím, že nic nevím.
Jak je poznáte:Podle tváře anděla. Je-li to žena, opravdu připomíná nebeské stvoření jemných rysů, hedvábné pleti a vlnitých vlasů. I vodnář muž má přídech nadpozemské bytosti. V jeho tváři lze vždy vyčíst oduševnělost a bystrý intelekt.
Charakter:Plný paradoxů. Na jednu stranu originální a družný. Přátelství je pro vodnáře nejvyšší metou. V žebříčku hodnot jej dokonce řadí nad lásku. Na druhou stranu ortodoxně zastává tradiční pozice, je opatrný a konzervativní. Paradoxy, paradoxy a zase jen paradoxy. Pamatujte, že vodnářům vládne planeta Uran, a ta je patronem jak géniů, tak i životních outsiderů. Vodnáři jsou bohémové plní jiskřivých vzrušujících nápadů i odporní puntičkáři, kteří dovedou vést hodinová kázání o morálních povinnostech jedince i celé společnosti. Navzdory své pověsti přátelského znamení je většina vodnářů chladná a značně odtažitá. Odměřenost versus blízkost je hlavním motivem jejich charakteru - jejich největší výhoda i problém.
Co milují:Svobodu.
Co nesnášejí:Žárlivé scény.
Jak pracují:Ať jsou bankéři, novináři, sportovci či chirurgové, vždy potřebují být vlastními pány. Vodnáři si pokaždé najdou zaměstnání, které jim poskytne volnost. Vyhledávají práci, kde mohou odcházet a přicházet, jak se jim zlíbí, pohybovat se po různých místech a mluvit s mnoha zajímavými lidmi. Většinou nefungují od devíti do pěti. Nevydrží tam, kde cítí, že jim někdo stojí s hodinkami za zády a kontroluje je.
Vzorový hrdina:Malý princ.
Zvláštní znamení:Vlasy, které působí nezvykle rozcuchaným dojmem.
Dobrá rada pro vodnáře:Neříkejte tak často, že je vám to úplně fuk. Není!
Dobrá rada pro vás ostatní:Nechejte ho být, on se určitě vrátí.
Kde se budete cítit dobře: Švédsko, Polsko, Lotyšsko, Rusko, Etiopie, Arabský poloostrov, z měst to je Hamburg, Brémy, Pisa.
Ideální šéf: Žádní pedanti, kteří vyznávají samostatnost - narození ve znamení Lva nebo Blíženců.
Ideální přítel: Humorem oplývající Beran.
Ideální partner: Podnikavý Střelec.
Kdo vás eroticky přitahuje: Vodnářům nedají spát zrozenkyně Blíženců Vah, ženám se líbí Blíženci.
Obrázky - Znamení zvĕrokruhu: 3

Dobrej slovník x)

20. června 2008 v 18:41 | kitwhite.blog.cz |  Testy
Madarština:
* penzista - uštvánléty
* funkcionář - kuleváloš
* hřbitov - tuhoškempink,
* včela - seremed
* vosa - neseremed
* čmelák - neseremedturbo
* uklízečka - hádrošmátra
* kamzík - terénkoza
Polština:
* rychlík - šalena mašina
* prezervativ - galoša na kamoša
* homosexuál - labužnik perdelovy
* kamzík - koza turystycna
* ježek - kaktus pochodowy

Japonština:
* prodavačka - šidilidi
* atomová puma - samajama domyfuc
* potápěč - cumizgumi
* manželka - akaši takaši mojaši
* ředitel - nemako
* náměstek - jakomako
* skretářka - omako
* vrátný, hlídac - cumako
* mistr - mako
* dělník - makojakopako

Slovenština:
* veverka - drevokocúr
* Limonádový Joe - Malinový Dežo

Vietnamština:
* mám tě rád - jemnemneho mni
* mám tě ráda - jemnemne jimni

Italština:
* miluj mě - oprima primo tuto, vydrima festo
* potrat - adio embryo
Finština:
* impotent - Naomak mekki

Španelština:
* policajt - Don debilo
* tajný - Don debilo inkognito
* pomocník - Don debilo inkognito amatero
Obrázky a citáty pro vkládání na webové stránky

Minulý život...

16. června 2008 v 19:58 | kitwhite.blog.cz |  Testy
Chcete vědět,co jste byli v minulém životě?...a jaké poslání máte v tomto životě...?
=========> KLIK <==========
Například já jsem byla muž xD,narodila jsem se na území Filipín a pracovala jsem jako tanečník,zpěvák nebo herec. No celkem slušný.....
Obrázky a Animace

ICQ příběh

14. června 2008 v 21:20 | kitwhite.blog.cz |  Testy
No myslim si ,že celkem dobrý mne?

Miluje tě?

13. června 2008 v 18:42 | kitwhite.blog.cz |  Testy
1 Jsi venku s ním a partou kámošů. Jak se chová?
a) Tajně se na tebe dívá a usmívá, když si myslí, že ho nikdo nesleduje.
b) Tahá tě za vlasy, plácá tě po zádech a dělá si z tebe srandu.
c) Během "hovoru" s tvými prsy stíhá sledovat všechny holky kolem.

2 Na jaké hlášky balí holky?
a) Co jsou to holky? Je zaneprázdněný hraním PlayStation s kámošema a na blbosti nemá čas.
b) Používá starou známou historku o zlomeném srdci.
c) Nemá žádnou taktiku - prostě co na srdci, to na jazyku.
3 Co bylo v poslední esemesce, kterou jsi od něj dostala?
a) Party, sobota 19.00. Vezmi kámošky.
b) Nudím se. Nepůjdeme ven?
c) Čau, jak se máš?

4 Když jste spolu sami, jaký má postoj?
a) Stojí ve stejné pozici jako ty, natočený směrem k tobě.
b) Obvykle má zkřížené ruce i nohy.
c) Je blízko tebe, ale nedotýká se tě a ruce má svěšené podél těla.

5 Tvoje nejlepší kámoška má krizi zrovna v den, kdy tě čeká třetí žhavé rande s tvým idolem. Když ho požádáš, jestli byste mohli rande odložit, řekne:
a) To je v pohodě, tak se sejdeme zítra?
b) Vezmi ji s sebou, neměla by zůstat s takovou náladou doma!
c) Děláš si srandu?! Je snad tvoje kámoška důležitější než já?!

6Jak ti říká?
a) Lucie. Mimochodem - jmenuješ se Sára.
b) Lásko. Hurááá!
c) Ty vole. A přidá přátelské poplácání po zádech.
Výsledky ==========> Celý článek <==================

JE TO O RYCHLOSTI

12. června 2008 v 19:29 | kitwhite.blog.cz |  Testy
Počkej tak dlouho dokud Silvestr nechytí Tweetyho , až ho chytne koukni dolů :
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Tak tohle byl IQ testik ! Jak dlouho ses vydržel/a koukat ?
0-2vteřiny - fajnky !
2-5vteřin - špatný den ?
5-7vteřin - možná jste pomalý čtenář/ka
10-20vteřin - zvlaštní škola není nic za co by jste se měli stydět :)
20-30vteřin - doporučuji abyste neplodily žádné potomky
30-1 minuta - asi neumíte vůbec číst , tak nač si kazit den
1-2minuty - máte inteligenci vaší květiny
5minut - 1 hodina - zesnulí mívají toto skóre
1h + -GRATULUJEME ! máte záporný IQ . Aby jste zjistili svou cenu sledujte zajíčka dokuď nedojí svou mrkev ;)

Beran-bojovník

10. června 2008 v 10:00 | kitwhite.blog.cz |  Horoskopy na každý týden
21. 3. - 20. 4.
Legenda o Beranech: Děti Phrixus a Helen chtěla jejich macecha obětovat, proto se rozhodly, že utečou. Od boha Herma dostaly zlatého berana, který je měl přenést přes oceán. Byla to vyčerpávající cesta, při které Helen utonula (toto místo Řekové pojmenovali Helespont). Beran se však nevzdal a do bezpečí dopravil alespoň chlapce. Zvíře bylo na důkaz vděku obětováno Diovi a tento bůh pak stvořil znamení Berana, které je známé svou paličatou vytrvalostí a silou.
Životní heslo: Já chci!
Jak je poznáte: Dveře místnosti se rozletí a v nich se rýsuje štíhlá sportovní postava, která na sebe okamžitě upoutá pozornost. Rozlehne se hlasití "haló" a společnost do té doby spíše znuděná, rázem ožije. Žádný div právě vstoupil beran. Existují dva typy beranů, jeden vysoký a štíhlý s kostnatýma dlouhýma nohama, druhý menší a statnější s kulatou tváří a veselýma jasnýma očima. Typické pro všechny typy beranů je klenuté obočí, které i ve stáří přetrvává tmavé.
Charakter: Berani jsou pravými vůdčími typy. A to i přesto, že jim často chybí trpělivost. Dokáží však do každého projektu vnést počáteční nadšení a energii, což je vlastnost k nezaplacení. Navíc často bývají ušlechtilí, odvážní a činorodí organizátoři. Vynikají silnou vůli a neúnavností. Obvykle jednají velmi spontánně, impulzivně až dravě. Dynamičnost, přísnost, otevřenost a velká (až nezdravě velká) upřímnost jsou jejich typickými vlastnostmi. Berani mívají obvykle skvělou schopnost regenerace, z každé porážky se bleskově vzpamatují, načechrají pomačkané sebevědomí a vyrážejí znovu do boje.
Co milují: Pochvalu.
Co nesnášejí: Nespravedlnost.
Jak pracují: Je moc práce, tak do toho! Nic nedokáže berana víc pobudit než hromada úkolů, které může zvládnout samozřejmě pouze on. A tak pracuje, nadšeně a neúnavně, často do úplného zemdlení. Beran nikdy není nemocný, onemocní-li, tak z přepracování. Ale to není to nejhorší, co ho může potkat. Průšvih nastane, když nemá kde svou energii vydat. Pak dokáže být skutečně hysterický a vzteklý.
Vzorový hrdina: Achilles.
Zvláštní znamení: Výrazné obočí a rusé vlasy.
Dobrá rada pro berana: Ve dne v noci si opakujte - zlaté slovo, to, které zůstane v ústech.
Dobrá rada pro vás ostatní: Berana musíte utahat, nebo dojmout, jinak s ním nevydržíte!
Kde se budete cítit dobře: Anglie, Dánsko, Horní Slezsko, Německo, Japonsko a Sýrie, z měst to je Berlín, Krakov, Utrecht, Verona, Padova, Florencie, Neapol, Marseille, Birmingham.
Ideální šéf: Někdo hodně diplomatický a klidný, jako bývají například zrozenci Vah.
Ideální přítel: Člověk, který je aktivní - Vodnář.
Ideální partner: Podle tradiční astrologie je to střelec, ale statistiky uvádějí, že se velmi často dáváte dohromady s přizpůsobivými a romantickými Rybami.
Kdo vás eroticky přitahuje: Muže velice často ženy ze znamení Lva, ženám se líbí Štíři.
Obrázky - Znamení zvĕrokruhu: 5

Zlodějj :0)

9. června 2008 v 18:45 | kitwhite.blog.cz |  Testy
Jukněte se na něj to jen tak někdo neumí :-p

Pokec s Pepou

8. června 2008 v 17:29 | kitwhite.blog.cz |  Testy
Tak tohle teda...no tam jako určitě zavítejte protože to je bomba....
Jesi že si nemáš s kym pokecat..
nebo komu říct pár hrubých slov...tak tohle je něco pro tebe........

New...design

7. června 2008 v 22:47 | kitwhite.blog.cz
Ahojjjíček....
black smileys 18
Tak co říkáte na změnu bločku?
Říkala jsem si...každý koho znám provádí změnku...
tak,že bych se také přidala.....no a z toho vzniklo tohle...tak doufám,
že se vám tu bude líbit......zatím to neni ještě uplně hotové....
ale časem se i toho dočkáte ..... black smileys 14black smileys 7black smileys 6 .....

Rak-romantik

7. června 2008 v 20:10 | kitwhite.blog.cz |  Horoskopy na každý týden
21. 5. - 22. 7.
Legenda o Rakovi: Rak vznikl na popud Héry. Ta neměla ráda Herkula a chtěla odvrátit hrdinovu pozornost, když bojoval s Hydrou. Obrovský, Héru milující rak byl odvážný, ale i tak ho Herkules zabil. Héra přesto na znamení vděku vsadila odvážného a věrného Raka, který vždy stojí po boku toho, koho miluje, na oblohu.
Životní heslo:Miluji, tedy jsem!
Jak je poznáte:Existují dva tyty raků. Vysoký štíhlý s úzkým obličejem, dlouhým nosem a tenkými rty, typ Meryl Streepová. A druhý menší, oblý, kyprých tvarů a kulatého obličeje á la Medvídek Pú. Ovšem bezpečně je poznáte podle jejich snivých očí raněné laně, ve kterých se odráží touha po věčné lásce.
Charakter:Mírný a náladový. Tak jak se proměňuje měsíc, tak se mění i povaha raka. Když mají dobrou náladu, svět přijímají s otevřenou náručí, jsou srdeční a zábavní svěžím dětským způsobem. Rádi vás pozvou domů, navaří a řeknou pár nejnovějších drbů. Pro přítele v nouzi může být rak zosobněním soucitu a porozumění. Bude trpělivě a pozorně poslouchat každý detail vašeho trápení. Když otevřete své srdce rakovi, cítíte, že vás někdo skutečně poslouchá. Ale pokud je na tom bledě, pak nikoho nechápe a nikdo nerozumí jemu, všichni mu ubližují a všechno ho ničí. Zaleze do kouta a trpí. Ranit raka není zas tak těžké, všechny invektivy či neúspěchy bere velmi osobně, zákonitě pak i jeho reakce je značně přemrštěná. V záchvatu uraženosti se s rakem nedá rozumně mluvit, vzdejte to. Jednodušší je počkat, až ho emoce přebolí a promění se opět v milého a šťastného člověka.
Co milují:Domov a společnost plnou chápajících a pozitivně naladěných lidí.
Co nesnášejí:Domov. Obzvláště v tom případě, kdy z něho vyprchala láska.
Jak pracují:Zdá se nepravděpodobné, že rak, který je tak výrazně orientovaný na rodinu, by byl úspěšný v práci. Ale pozor, nenechte se zmást jeho jemným hlasem a způsoby. Pořádný rak má smysl pro cíl jako beran, odhodlání býka, imaginaci ryb a sobě vlastní empatii a ctižádostivost. A to by v tom byl čert, aby nebyl úspěšný. Jeho šikovné zacházení s penězi a materiální realismus jsou předpokladem k oslnivé finanční kariéře. Mnoho raků najde uplatnění v bankovnictví, pojišťovnictví, investicích a nemovitostech. A takový burzián, to je kariéra všech račích snů. Rak zásadně neriskuje, dobře ví, že velký obchod začíná jako malý obchod, a toho se drží po celý život.
Vzorový hrdina:Homer Simpson.
Zvláštní znamení:Měsíční kouzlo.
Dobrá rada pro raka:Více odvahy!
Dobrá rada pro vás ostatní:Vyhýbejte se rakům v nerudné fázi, v tomto období jsou nesnesitelní.
Kde se budete cítit dobře: vhodnou zemí je Nizozemsko, Burgundsko, Skotsko, Nový Zéland, Alžírsko, z měst jsou to Benátky, Janov, Miláno, Bern, Amsterodam, Stockholm.
Ideální šéf: Člověku, kterému můžete důvěřovat a spolehnout se na něho - například Kozoroh.
Ideální přítel: Veselý a praktický Býk.
Ideální partner: Citlivý a přitom hravý zrozenec Ryb.
Kdo vás eroticky přitahuje: Muže přitahují jemné typy jako jsou Ryby nebo Váhy, ženy naopak mají rády sebevědomé Štíry.
Obrázky - Znamení zvĕrokruhu: 4

Býk-požitkář

5. června 2008 v 18:21 | kitwhite.blog.cz |  Horoskopy na každý týden

21. 4. - 20. 5.

Legenda o Býcích: Znamení Býka je opředeno věhlasnou legendou o Jupiterově přeměně v bílého býka, aby k sobě přilákal svůdnou Európu. Když se krasavice ke krotkému zvířeti přiblížila, Zeus ji odnesl na Krétu, kde se s ní miloval. A proto se o Býcích říká, že sice vypadají klidně, ale jsou připraveni dostat všechno co chtějí.

Životní heslo: Já si počkám.

Jak je poznáte: Potkali jste rozvážného, trochu pomalého člověka s velkýma rozkošnickýma očima, tmavou pletí a bujnou kšticí? Věřte, že jste pravděpodobně viděli muže či ženu narozenou ve znamení býka. Líbí se vám jejich mladistvý vzhled, mírná povaha a pohodové chování? Pak se smiřte i s tím, že z klidu je opravdu nevyvede nic a že jejich nejoblíbenějším kusem nábytku je gauč. Lidé tohoto znamení mívají dobře vyvinutí smysly, nejvýrazněji chuť. Ano, u stolu plného lahůdek býka odhalíte na první pohled. Mlsně obchází, nasává vůně a tváří se blaženě.

Charakter: Býci jsou vytrvalí, důslední, tvrdošíjní, praktičtí a někdy i rozhodní. Jejich názory bývají dost konzervativní a vůbec se nedoporučuje jim je vymlouvat, to by mohlo býka ošklivě rozlítit. Základním nutkáním býka je zajistit si všechny hmotné záležitosti - domov, dobré zaměstnání a peníze na osobním účtu. Pak je šťastný, ovšem jen do té doby, než mu někdo nebo něco zabrání ve spokojeném spásání sladké a šťavnaté trávy či ohrožuje jeho životní jistoty. Avšak pozor, býk nedokáže být věrný. Po čase využije ostatní ve svůj prospěch!

Co milují: Barvy, vůně, libé chutě a zvuky. Ženy milují kytice růží a čokoládu. Muži krácení rodinného rozpočtu.
Co nesnášejí: Pohyb. Býk se vždy jen prochází, cokoli rychlejšího než volná chůze je pro něho poklusem.
Jak pracují: Vážně nevíte? Jasně, že pomalu, důkladně, odpovědně, s rozmyslem a s vědomím jistého výdělku. Býk v žádném případě není sluha, který vám všechno poslušně odkývá. Tito lidé mají jasnou představu o tom, čeho chtějí dosáhnout, a jsou si vědomi své ceny. Jejich kvality nejlépe oceníte především v období, kdy nastanou tzv. těžké časy. Není silnějšího a rozvážnějšího pracovníka. Když už ostatní ztrácejí zájem a jejich energie ochabuje. Býk zůstává - odhodlaný, klidný a zaměřený na svůj úkol.
Vzorový hrdina: Minotaurus.
Zvláštní znamení: Býčí šíje. Krk je vůbec stěžejní částí jejich těla. V zimě býka poznáte podle silné šály, několikrát omotané kolem hrdla. Pokud má chřipku či rýmu, jako první ji pocítí v krku. V dětství je náchylný k onemocnění krčních mandlí. A i když je krk býkovou Achillovou patou, může být zároveň zdrojem síly. Tito lidé bývají totiž obdařeni nádherným vábivým hlasem.
Dobrá rada pro býka: Přiznejte alespoň jednou za rok svou chybu.
Dobrá rada pro vás ostatní: Pamatujte na to, že jakákoli novinka, změna či risk je pro býka zcela nestravitelná záležitost.
Kde se budete cítit dobře: Irsko, Kypr, Polsko, Švédsko, východní Švýcarsko a Madeira, z měst zvláště Dublin, Lipsko, Lucern, Mety, Parma, Mantova, Curych.
Ideální šéf: Solidní a upřímný člověk - například Štír.
Ideální přítel: Sportovní typ a optimista Střelec.
Ideální partner: Ten, kdo zodpovědně přistupuje ke vztahu - Kozoroh.
Kdo vás přitahuje: Muže přitahuj elegantní zrozenkyně Raka, ženám nedají spát Vodnáři nebo Panny.
Obrázky - Znamení zvĕrokruhu: 2

Kozoroh-vševěd

4. června 2008 v 20:02 | kitwhite.blog.cz |  Horoskopy na každý týden
22. 12. 20. 1.
Legenda o Kozorohovi: Babyloňané považovali kozoroha za mořské božstvo Ea, které přináší vláhu zemi. Římané mu říkali Faun, Řekové v něm viděli boha Pana, který děsil lidi. Ať tak či onak, znamení Kozoroha je spjato s láskou k zemi, lesům a vodě. Vyznačuje se zemskou vytrvalostí.
Životní heslo:Já vím!
Jak je poznáte:Viděli jste jemného a zdrženlivého člověka s bílou pletí, vysokou štíhlou postavou a úzkým obličejem? Setkali jste se tedy s kozorohem, s člověkem s utajenou krásou. Na první pohled vypadá nepřístupně, odtažitě a velmi chladně. Nedejte se mýlit, v jeho těle dřímá horké srdce plné vášně, jen ho probudit. Šarm kozoroha vás na první pohled neoslepí, nicméně proniknete-li mu pod kůži, zjistíte, že je jedním z nejzajímavějších znamení zvěrokruhu.
Charakter:Pedantický, přesný, samostatný a iniciativní - takový je pravý kozoroh. Je ze všech nepraktičtější a také nejpohotovější. Jste v louži? Pomůže vám kozoroh, ne ohnivými gesty jako beran či soucitnými pohledy jako rak, kozoroží pomoc je jistá, praktická a hlavně účinná. Kozoroh velmi dobře zná cenu úspěchu, ví, že cesta ke štěstí je dlážděná potem a krví. Ovšem klíčem k tomu, jak se dokonale prosadit, je podle kozoroha plánování. Mnoho lidí plánuje pětiletky, ale jenom kozoroh má své desetiletky. Kozorozi jsou stratégové, kteří chtějí vnést strukturu a systém do všech aspektů svého života. Disciplína je jejich přirozeným kladem.
Co milují:Samotu.
Co nesnášejí:Společnost veselých zdravých lidí.
Jak pracují: Netřeba slov. Protože i když kozoroh není v práci, rád pracuje. Jeho představa hezkého víkendu spočívá v tom, že sobotu stráví u počítače, neděli věnuje listování v novinách a večer si zpestří nějakým zaručeně hodnotným a psychologicky kvalitním filmem. Všechna zemská znamení berou práci a peníze velice vážně. Pečlivě dbají o svou image naprosté spolehlivosti a výkonnosti. Stejně jako panny je povzbuzuje produktivní práce. Sdílí s nimi skvělý organizační talent a smysl pro detail. Na rozdíl od panny však kozoroh není odporným detailistou, nikdy nedovolí, aby pro kousíček neviděl celek. Stejně jako býk je odhodlaný práci dokončit. Nikdy však nezačne být samolibý. Když kozoroh zdolá vrchol hory, krátce se rozhlédne a začne stoupat na další vrcholek. Vypadá to, že kozorozi jsou dokonalí. Ale chybí jim zábava, zdravý optimismus, inspirace, fantazie, pružnost a potěšení! A pamatujte, kozorozi, váš sžíravý sarkasmus a suchý smysl pro humor není někdy ani trošku vtipný.
Vzorový hrdina:Atlas, nositel břemene.
Zvláštní znamení:Vytrvalost.
Dobrá rada pro kozoroha:Nepodléhejte depresím, život je hezký.
Dobrá rada pro vás ostatní: Jsou nesnesitelní, ale mají okamžiky, pro které se vyplatí s nimi žít.
Kde se budete cítit dobře: Řecko, Albánie, Bosna, Bulharsko, Island a Mexiko, z měst k vám patří Brusel, Kostnice, Ulm, Varšava, Štětín, Moskva, Oxford a Port Said.
Ideální šéf: Někdo, na koho se můžete spolehnout - Býk nebo Panna.
Ideální přítel: Moc dobře si rozumíte s Rybami.
Ideální partner: Někdo věrný a praktický - Býk a Rak.
Kdo vás eroticky přitahuje: Muže přitahují zrozenkyně Střelce nebo Panny, ženy touží po silných Beranech.
Obrázky - Znamení zvĕrokruhu: 6

Blíženci-zvědavec

3. června 2008 v 20:31 | kitwhite.blog.cz |  Horoskopy na každý týden
21. 5. - 21. 6.
Legenda o Blížencích: Když v boji padli nerozluční bratři Kastór a Pollux, měl odejít Pollux, který byl bůh, na Olymp, kdežto smrtelný Kastór do Hádovy říše. To oba tak roztesknilo, že je Zeus spojil ve hvězdnou konstelaci a znamení Blíženců, aby mohla být dvojčata stále spolu.
Životní heslo:Řeknu všechno, co vím…!
Jak je poznáte:Potkali jste člověka s jiskrnýma očima, mrštným jazykem, s neutuchající dobrou náladou a roztomilým výrazem? Vypadal tak trochu jako James Bond, Serlock Holmes a Marquis de Sade dohromady? Pak to byl blíženec. Blížence jsou vesměs přívětiví, zdvořilí a velmi pohybliví lidé, kteří milují změnu a drby. Jejich největší předností je objevování a hledání nových podnětů, nápadů a námětů. Největší slabostí pak povrchnost a přelétavost. Nikdy nevydrží v klidu dělat jednu věc na jednom místě a příliš dlouho.
Charakter:Říká se, že je - žlučovitě sangvinický. A je to pravda. Blíženci se dokážou vztekat, i když na to vůbec nevypadají. Dokážou se smát, a to i sami sobě. Adaptabilita je nepochybně jejich největší předností. Mají však tendenci se soustředit na příliš věci najednou, což je vlastnost pro jiná - obzvláště zemská znamení naprosto nestravitelná. Typická blížencova neposednost a talent průběžně měnit základní pravidla hry dokáže například Kozoroha přivádět k šílenství.
Co milují: Flirt.
Co nesnášejí:Stáří a tloušťku.
Jak pracují:Intenzivně a dobře. Když jsou v akci, podobají se svou hyperaktivitou beranovi. Ne nadarmo se říká, že beran s blížencem prodá i Manhattan. Rozdíl mezi nimi je v tom, že blíženec mívá menší výdrž. Zato je flexibilnější a svobodnější. Jedině blíženec vycítí, že už něco nefunguje, a přirozeně se posune dál. I jejich diplomatičnost je pověstná, blížence mají vynikající talent vyhýbat se ožehavým situacím a konfliktům.
Vzoroví hrdinové:Kain a Ábel.
Zvláštní znamení:Smysl pro humor a satiru. Dokonce i ti blíženci, kteří si myslí, že smysl pro humor nemají, ho mají, pouze o něm nevědí.
Dobrá rada pro blížence:Poslouchejte i druhé.
Dobrá rada pro vás ostatní:Blížence nekritizujte, nepoučujte a nevychovávejte, je to zcela zbytečné.
Kde se budete cítit dobře: západní Anglie, Belgie, Arménie, Itálie - Sardinie, Lombardie, Německo - Sasko, z měst je to Londýn, Wolverhampton, Banberg, Bruggy, Hassfurt, Córdoba, Melbourne, San Francisco, Versailles.
Ideální šéf: Diplomat a svobodu v práci poskytující Vodnář.
Ideální přítel: Statistiky uvádějí, že je to vlastní znamení - Blíženci.
Ideální partner: Ti, kteří vás nedusí láskou - Váhy.
Kdo vás eroticky přitahuje:Ženám se líbí Váhy, mužům Lvi.
Obrázky - Znamení zvĕrokruhu: 7