Prosinec 2008

Vánoční vtípky :-D

18. prosince 2008 v 20:21 | kitwhite.blog.cz |  Vtipy
Rodiče mají dvě děti - jednoho pesimistu a druhého velkého optimistu. Na Vánoce chtějí rodiče děti vyzkoušet. Pesimistovi vykoupí obchod s hračkami a optimistovi dovezou do pokoje kopu koňského hnoje. Zazvoní na zvonec a děti běží do pokoje podívat se na dárky. Z pokoje pesimisty se ozývá pláč. "Tolik dárků,všichni mi budou závidět, hračky se budou kazit a tolik baterek do nich." Z pokoje optimisty se ozývá smích. Když přijdou do pokoje, optimista se přehrabuje v hnoji a říká: "Tolik hnoje, to tu musí být někde koník!".Maminka se ptá synka: "Co bys chtěl pod stromeček? Bratříčka, nebo sestřičku?"
A syn na to: "Sáňky, jestli tě to dole neroztrhne!"


O Vánocích přijde klučina za tatínkem a zajímá se: "Tati, proč se u nás Ježíšek svléká?"
"Prosím tě, jak tě to napadlo?"
"No, když jsem včera přišel domů, maminka v ložnici říkala: Ježíši, rychle se obleč a vyleť oknem. Manžel přišel!"


"Byl jsi dneska hodný? Neukradl jsi nic? Nenadával jsi?" vyptává se Ježíšek malého chlapečka. "No tak se to už konečně nauč, já ti dárky věčně nosit nebudu!"Byla takhle jednou perfektní ženská, co potkala perfektního chlapa. Po perfektním randění měli perfektní svatbu a perfektní líbánky. Jejich celý život byl perfektní. Jednou takhle o vánocích, všechno pod sněhem, který se valil z mraků v hustých chuchvalcích, jeli tihle perfektní manželé autem domů, když vidí, jak na ně v chumelenici někdo u krajnice mává. Protože to byli perfektní lidi, samozřejmě zastavili a on tam stojí Ježíšek, plný pytel dárků. Tak ho naložili. Když je poprosil, rádi mu vyhověli, že mu pomůžou rozvést dárky. Tak tak jezdí po kraji od domu k domu, až na jedné cestě dostali smyk a napálili to do stromu. Přežil to jen jeden z nich. Kdo? No samozřejmě perfektní žena, protože perfektní chlap a Ježíšek přece neexistují. A jak to vidí chlap? No, když prefektní chlap a Ježíšek neexistují, tak musela řídit perfektní žena, což vysvětluje tu autonehodu.Anička se modlí před Vánocemi a na konci modliby zakřičí. - Ježíšku, dones mi kolo ! - Ježíšek není hluchý, domlouvá mu sestra. - Ale babička ano!


Jedna cikánka měla devět dětí a když se jí narodilo desáté, rozhodla se, že si ho už nenechá, protože by ho nemohla uživit, nedostala by na něj přídavky atd. Ale co s ním? Najednou si vzpoměla, že její sousedka nemůže mít děti, tak že jí ho dá. Přišla za sousedkou, paní Novákovou, a řekla jí: "Paní Nováková, vy jste taková milá paní, nechtěla byste moje děcko? Já jich mám už hodně, vy nemáte žádné a jistě by se u vás mělo dobře."
Paní Nováková chvíli váhala, ale nakonec si dítě vzala. Bylo zrovna před Vánocemi, klid, pohoda. Uplynul rok a ve stejnou dobu, zase o Vánocích, přišla cikánka za paní Novákovou s dalším děckem a znovu říká, jak je ten její divoký a že se to zase stalo a ona, že si to děcko nemůže nechat.
Paní Nováková opět váhá, ale nakonec se rozhodne a dítě si vezme. Uplyne další rok, opět před Vánocemi, tatáž situace, další děcko. Cikánce už to je trapné jít za paní Novákovou, a tak pošle cikána, ať jí ho zkusí vnutit.
Cikán tedy zazvonil u Nováků s dítětem v náruči a začal starou písničku, jestli by... a když jsou ty Vánoce. Paní Nováková na chvíli odešla a pak odmítla: "Pane Baláž, děkujeme, ale my jsme se s manželem dohodli, že letos budeme mít kapra!"


Na Vánoce křičí malý Filípek přes celý byt na maminku u sporáku: "Mamí, mamí, stromeček hoří!"
"Říká se, svítí, a ne hoří," poučí ho matka.
Chlapeček za chvíli zase začne křičet: "Mamí, mamí, záclony už také svítí!"

O zlé čarodějnici.

9. prosince 2008 v 20:35 | kitwhite.blog.cz |  Pohádky
Bylo nebylo za hlubokým lesem na překrásné louce stála stará,
dřevěná chaloupka a v té chaloupce žila zlá čarodějnice.
Ta čarodějnice se jmenovala Čarymůra,
byla tak protivná že se jí všichni lidé a dokonce i zvířátka bála.
Když se král dozvěděl jak je zlá řekl :"takovou zlou čarodějnici v mém království nechci!"
a poručil ať Čarymůru vyženou z království.
Jak řekl tak se taky stalo.Ale to by bylo aby to Čarymůra nechala být chtěla to králi nějak oplatit.
Tak si řekla že mu bude dělat naschváli.
Když král chtěl usednout na trůn čarodějnice ho kouzlem posunula a král spadl nazem jako zhnilá brambora, nebo když král šel, tajně mu podkopla nohy a on spadl do hnoje.
Všichni se králi smáli a královi to bylo moc líto.
A najednou na to král přišel "to určitě dělá Čarymůra"nachal ji přivést zpět a řekl :"Za to všechno co jsi udělala půjdeš na rok do vězení.
Když už uplynul rok přišel král k Čarymůře a zeptal se jí jestli se poučila čarodějnice řekla :"ach ano králi prosím už mě pusť ven\"Když tak prosila král jí z vězení pustil.
Od těch dob je Čarymůra hodná a všem zvířátkům i lidem v království jen pomáhá.